Nasza firma...

Firma F.H.U. Alusport zajmuje się wynajmem samochodów dostawczych oraz osobowych. Każdy samochód dostawczy z naszej floty to pojazd w pełni sprawny, spełniający wszelkie normy techniczne.

Dzięki konkurencyjnym i niezwykle atrakcyjnym cenom, wynajem samochodów z naszej wypożyczalni stanowi korzystną i opłacalną inwestycję.

Nasze samochody…

Wszystkie samochody są w bardzo dobrym stanie tj. posiadają kompletne wyposażenie, dokumenty pojazdu, komplet kluczy, są sprawne technicznie, bez widocznych uszkodzeń i wad. Każdy pojazd wyposażony jest w ogumienie dostosowane do pory roku.

W naszej ofercie znajdą Państwo pojazdy dostawcze, które pozwolą bezpiecznie i w komfortowy sposób przewieść towar w dowolne miejsce i o dowolnej porze.

Alusport to również...

Alusport to również hurtownia felg aluminiowych i akcesoriów do felg. Nasz asortyment charakteryzuje się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. W ofercie znajdą Państwo wszelkie akcesoria montażowe do felg aluminiowych i stalowych. Oferujemy także dostęp do szerokiej gamy części i akcesoriów renomowanych firm. Cechuje nas sprawność działania, szybka wysyłka i profesjonalne doradztwo.
Naszą ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej https://alusport.com.pl.
W serwisie Allegro znajdą nas Państwo pod nickiem SledzKrystian.